Kalender

  • 01
    apr
    HERR
    Onsdag 01 apr
    20:30

    Träning
    Jämjö GoIF IP, Idrottsvägen 3, 373 00 Jämjö, Sverige
  • 04
    apr
    HERR
    Lördag 04 apr
    12:00

    Match: Påryd-A
    Mörevallen, Unnamed Road, 388 99 Påryd, Sverige
  • 06
    apr
    HERR
    Måndag 06 apr
    19:00

    Match: Möre BK-A
    Kolbodagatan 35, 388 96 Ljungbyholm, Sverige
  • 06
    apr
    HERR
    Måndag 06 apr
    20:30

    Träning (inställd!)
    Jämjö GoIF IP, Idrottsvägen 3, 373 00 Jämjö, Sverige
  • 10
    apr
    HERR
    Fredag 10 apr
    14:00

    BK Union-A
    Brunnsängen IP, 290 60 Kyrkhult, Sverige
  • 18
    apr
    HERR
    Lördag 18 apr
    14:00

    A-Hällaryds IF
    Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
  • 25
    apr
    HERR
    Lördag 25 apr
    14:00

    Högadals IS-A
    Vägga Idrottsplats Karlshamn, 374 30 Karlshamn, Sverige
  • 04
    maj
    HERR
    Måndag 04 maj
    19:00

    Mörrums GoIS-A
    Laxvallen, Idrottsvägen 18, 375 33 Mörrum, Sverige
  • 08
    maj
    HERR
    Fredag 08 maj
    19:00

    A-Rödeby AIF
    Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
  • 15
    maj
    HERR
    Fredag 15 maj
    19:00

    Listerby IK-A
    Åsavallen
  • 23
    maj
    HERR
    Lördag 23 maj
    14:00

    A-Hörvikens IF
    Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
  • 29
    maj
    HERR
    Fredag 29 maj
    19:00

    Märserums IF-A
    Märserums Idrottsförening, Bagaregränd 6, C/o Bengt Larsson, 374 96 Trensum, Sverige
  • 07
    jun
    HERR
    Söndag 07 jun
    18:00

    A-Sillhövda AIK
    Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
  • 13
    jun
    HERR
    Lördag 13 jun
    14:00

    Lyckå FF-A
    Lyckåvallen
  • 17
    jun
    HERR
    Onsdag 17 jun
    19:00

    Nättraby GoIF-A
    Nättraby IP
Huvudsponsorer
bagahskrresort2 intersport huvudcraft huvud 

Please publish modules in offcanvas position.