Kalender

27
jun

FÖRENINGEN - 18:30
BRYGGDANS i Kristianopel
27
jun

Div 3 - 19:00
Kalmar Södra IF/Hossmo - Kristianopels GoIF
27
jun

Reserv - 19:00
Jämshögs IF - Kristianopels GoIF
28
jun

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
29
jun

Div 4 - 19:00
Kristianopels GoIF - FK Karlshamn United
30
jun

KNATTELAGET - 18:00
Träning - Kristianopels GoIF Knattelag
Fågelmara Idrottsplats
30
jun

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
2
jul

Div 4 - 14:00
BK Union - Kristianopels GoIF
4
jul

FÖRENINGEN - 18:30
BRYGGDANS i Kristianopel
11
jul

FÖRENINGEN - 18:30
BRYGGDANS i Kristianopel
18
jul

FÖRENINGEN - 18:30
BRYGGDANS i Kristianopel
21
jul

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
25
jul

FÖRENINGEN - 18:30
BRYGGDANS i Kristianopel
26
jul

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
28
jul

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
31
jul

Reserv - 19:00
Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK
2
aug

Div 4 - 19:00
Ronneby BK - Kristianopels GoIF
2
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
4
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
7
aug

FÖRENINGEN - 00:00
HAMNFEST i Kristianopel
7
aug

Div 4 - 16:00
Listerby IK - Kristianopels GoIF
9
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
11
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
12
aug

Div 4 - 19:00
Jämjö GoIF - Kristianopels GoIF
14
aug

Div 3 - 17:00
Kristianopels GoIF - Ramdala IF
15
aug

Reserv - 18:30
Listerby IK - Kristianopels GoIF
16
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
17
aug

Div 4 - 18:30
Kristianopels GoIF - Högadals IS
18
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
20
aug

Div 4 - 14:00
Lyckå FF - Kristianopels GoIF
21
aug

Div 3 - 12:00
Rockneby IK - Kristianopels GoIF
23
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
25
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
27
aug

Div 4 - 13:00
Kristianopels GoIF - Saxemara IF
28
aug

Div 3 - 17:00
Kristianopels GoIF - Färjestadens GOIF B
29
aug

Reserv - 18:15
Kristianopels GoIF - Saxemara IF
30
aug

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
1
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
3
sep

Div 4 - 13:00
Kristianopels GoIF - Hällaryds IF
4
sep

Reserv - 14:00
BK Union - Kristianopels GoIF
4
sep

Div 3 - 17:00
Runsten-Möckleby IF B - Kristianopels GoIF
6
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
8
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
11
sep

Div 4 - 14:00
Märserums IF - Kristianopels GoIF
11
sep

Div 3 - 17:00
Kristianopels GoIF - Rödeby AIF
13
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
15
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
18
sep

Div 4 - 14:00
Kristianopels GoIF - Jämshögs IF
18
sep

Reserv - 16:00
Kristianopels GoIF - Jämshögs IF
19
sep

Div 3 - 19:00
Team Södermöre B - Kristianopels GoIF
20
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
21
sep

Reserv - 17:30
Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF
22
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
23
sep

Div 4 - 19:00
Sölvesborgs GoIF U - Kristianopels GoIF
25
sep

Div 3 - 17:00
FK Karlskrona - Kristianopels GoIF
27
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
29
sep

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
1
okt

Div 4 - 14:00
Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK
2
okt

Div 3 - 16:00
Kristianopels GoIF - Lindsdals IF
4
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
6
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
11
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
13
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
18
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
20
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
25
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP
27
okt

DAM - 19:00
Träning
Fågelmara IP

 

rfsisuble

Vi samarbetar med RF-SISU BLEKINGE som ger service till Blekinges idrottsföreningar och specialidrottsdistriktsförbund som har verksamhet i länet.

Stöd vår ungdomsfotboll genom Svenska spels ”Gräsroten”. Via ditt spelkonto ansluter du dig till att stötta vår förening!

HUVUDSPONSORER

bagahsintersport huvudcraft huvud