Kalender

26
feb
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr19:00 Wellness Studio Karlskrona City
28
feb
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr19:00 Jämjö Idrottsplats
2
mar
HERR Svensk fast cup10:00 Jämjö Idrottsplats
2
mar
HERR - Wellness Studio Cup Kristianopels GoIF - Fjärdsjömåla AIF15:00 Jämjö IP
2
mar
HERR - Wellness Studio Cup Rödeby AIF - Kristianopels GoIF16:00 Jämjö IP
3
mar
FÖRENINGEN Årsmöte 16:00 Klubbstugan
3
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr18:00 Wellness Studio Lyckeby
4
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr20:30 Jämjö Idrottsplats
6
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr19:00 Jämjö Idrottsplats
6
mar
HERR Träningsmatch Gullaboås19:00 Hagaborgs IP
9
mar
DAM - Wellness Studio Cup Jämjö GoIF - Kristianopels GoIF10:00 Jämjö IP
9
mar
DAM - Wellness Studio Cup Kristianopels GoIF - Sjöstaden12:00 Jämjö IP
10
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr14:00 Jämjö Idrottsplats
10
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr18:00 Wellness Studio Lyckeby
11
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr20:30 Jämjö Idrottsplats
13
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr19:00 Jämjö Idrottsplats
16
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr14:00 Jämjö Idrottsplats
17
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr18:00 Wellness Studio Lyckeby
18
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr20:30 Jämjö Idrottsplats
20
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr19:00 Jämjö Idrottsplats
23
mar
DAM - Träningsmatch Tingsryd United FC - Kristianopels GoIF13:00 Tingsryds IP
23
mar
HERR Träningsmatch Vejby IF ( Helsingborg) - Kristianopel18:00 Vejby If
24
mar
HERR - Träningsmatch Vejby IF - Kristianopels GoIF12:00 Vejby IP
24
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr18:00 Wellness Studio Lyckeby
25
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr20:30 Jämjö Idrottsplats
27
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr19:00 Jämjö Idrottsplats
29
mar
HERR - Träningsmatch Glömminge-Algutsrum -Kristianopels GoIF10:00 Tallhöjdens IP
29
mar
HERR Träningsmatch Glömminge18:00 Fågelmaras idrottsplats
31
mar
HERR Träning - Kristianopels GoIF Herr18:00 Wellness Studio Lyckeby
6
apr
HERR - Div 3 SÖ Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF14:00 Bredasjön
6
apr
HERR Match Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF14:00 Bredasjön 1
7
apr
DAM - Träningsmatch Rödeby AIF - Kristianopels GoIF14:30 Åvallen
14
apr
DAM - Div 3 SÖ Ramdala IF - Kristianopels GoIF13:00 Säbyvallen
14
apr
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Hovshaga AIF16:00 Fågelmara IP
14
apr
HERR Match Kristianopels GoIF - Hovshaga AIF16:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
19
apr
HERR - Div 3 SÖ Lindsdals IF - Kristianopels GoIF19:00 Fjölebro IP
19
apr
HERR Match Lindsdals IF - Kristianopels GoIF19:00 Fjölebro IP 1, Lindsdal
21
apr
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Glömminge-Algutsrums IF17:00 Fågelmara IP
26
apr
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Saxemara IF18:45 Fågelmara IP
26
apr
HERR Match Kristianopels GoIF - Saxemara IF18:45 Fågelmara IP 1 (A-plan)
28
apr
DAM - Div 3 SÖ IFK Borgholm - Kristianopels GoIF17:00 Borgholms IP
4
maj
HERR Match Högsby IK - Kristianopels GoIF16:00 Arena Ulf Davidson 1, Högsby
5
maj
HERR - Div 3 SÖ Högsby IK - Kristianopels GoIF16:00 Arena Ulf Davidson
5
maj
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Färjestadens GoIF (B)17:00 Fågelmara IP
9
maj
HERR Match Kristianopels GoIF - Asarums IF FK13:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
11
maj
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Asarums IF FK13:00 Fågelmara IP
12
maj
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Kalmar Södra/Hossmo17:00 Fågelmara IP
19
maj
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Älmhults IF16:00 Fågelmara IP
19
maj
HERR Match Kristianopels GoIF - Älmhults IF17:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
19
maj
DAM - Div 3 SÖ Madesjö IF - Kristianopels GoIF17:00 Madesjövallen
23
maj
HERR - Div 3 SÖ Växjö Norra IF - Kristianopels GoIF19:00 Åbo IP
23
maj
HERR Match Växjö Norra IF - Kristianopels GoIF19:00 Åbo Idrottsplats 1, Växjö
23
maj
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Runsten-Möckleby IF19:00 Fågelmara IP
26
maj
DAM - Div 3 SÖ Smedby/Trekanten - Kristianopels GoIF17:00 Tingbyskans
31
maj
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Kalmar City BK19:00 Fågelmara IP
31
maj
HERR Match Kristianopels GoIF - Kalmar City BK19:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
2
jun
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - IFK Kalmar (B)17:00 Fågelmara IP
5
jun
HERR - Div 3 SÖ Alvesta GoIF - Kristianopels GoIF19:00 Virdavallen
5
jun
HERR Match Alvesta GOIF - Kristianopels GoIF19:00 Virdavallen 1, Alvesta
9
jun
DAM - Div 3 SÖ Timmernabbens IF - Kristianopels GoIF17:00 Tillingevallen
14
jun
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Sölvesborgs GoIF19:00 Fågelmara IP
14
jun
HERR Match Kristianopels GoIF - Sölvesborgs GIF19:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
16
jun
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Lindsdals IF17:00 Fågelmara IP
20
jun
HERR - Div 3 SÖ Hovshaga AIF - Kristianopels GoIF19:30 Hagavallen
20
jun
HERR Match Hovshaga AIF - Kristianopels GoIF19:30 Hagavallen 1, Växjö
24
jun
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Ramdala IF19:00 Fågelmara IP
30
jun
DAM - Div 3 SÖ Glömminge-Algutsrums IF - Kristianopels GoIF17:00 Glömmingelunden
31
jul
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK19:00 Fågelmara IP
31
jul
HERR Match Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK19:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
9
aug
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Lindsdals IF19:00 Fågelmara IP
9
aug
HERR Match Kristianopels GoIF - Lindsdals IF19:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
11
aug
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - IFK Borgholm17:00 Fågelmara IP
16
aug
HERR - Div 3 SÖ Saxemara IF - Kristianopels GoIF19:00 Hejan
16
aug
HERR Match Saxemara IF - Kristianopels GoIF19:00 Hejan 1 (A-plan)
18
aug
DAM - Div 3 SÖ Färjestadens GoIF (B) - Kristianopels GoIF17:00 Tallhöjdens IP
25
aug
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Högsby IK 16:00 Fågelmara IP
25
aug
HERR Match Kristianopels GoIF - Högsby IK16:00 Fågelmara IP 1 (A-plan)
25
aug
DAM - Div 3 SÖ Kalmar/Hossmo - Kristianopels GoIF 17:00 Skyttis
1
sep
HERR - Div 3 SÖ Asarums IF FK - Kristianopels GoIF13:00 Asarums IP
1
sep
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Madesjö IF17:00 Fågelmara IP
8
sep
HERR - Div 3 SÖ Älmhults IF - Kristianopels GoIF16:00 Älmevallen
8
sep
DAM - Div 3 SÖ Runsten-Möckleby IF - Kristianopels GoIF17:00 Runvallen
15
sep
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Växjö Norra IF13:00 Fågelmara IP
15
sep
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Smedby/Trekanten17:00 Fågelmara IP
21
sep
HERR - Div 3 SÖ Kalmar City BK - Kristianopels GoIF14:00 Bergaviks IP
22
sep
DAM - Div 3 SÖ IFK Kalmar (B) - Kristianopels GoIF16:00 Gröndals IP
28
sep
HERR - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Alvesta GoIF16:00 Fågelmara IP
29
sep
DAM - Div 3 SÖ Kristianopels GoIF - Timmernabbens IF16:00 Fågelmara IP
6
okt
HERR - Div 3 SÖ Sölvesborgs GoIF - Kristianopels GoIF13:00 Svarta Led
6
okt
DAM - Div 3 SÖ Lindsdals IF - Kristianopels GoIF16:00 Fjölebro IP

 

rfsisuble

Vi samarbetar med RF-SISU BLEKINGE som ger service till Blekinges idrottsföreningar och specialidrottsdistriktsförbund som har verksamhet i länet.

Stöd vår ungdomsfotboll genom Svenska spels ”Gräsroten”. Via ditt spelkonto ansluter du dig till att stötta vår förening!

HUVUDSPONSORER

Wellness Studio Logotyp vitkingspan baga banner whitebagahsintersport huvudcraft huvud 
Vi använder cookies för att förbättra din användarupplevelse, och vill därför informera dig om att du genom att använda vår sida ger ditt samtycke till detta.